Beat the Pro - igakolmapäevane pearaha turniir

Tunned, et oled härga täis ja võiksid pokkeris võita keda iganes? Beat the Pro turniir annab võimaluse OlyBeti esindusmängijate vastu jõudu katsuda ja nende elimineerimisel eripreemia teenida!

Iga kolmapäev kell 20:00 leiab aset 11€ sisseostuga NL Texas Bounty turniir (5€ auhinnafondi ja 5€ vastase elimineerijale ehk bounty). Igal turniiril on esindatud teiste seas ka kolm OlyBeti esindusmängijat kelle väljavõtmisega kaasneb kuni 100€ pearaha preemia! Täpsem summa selgub igal kolmapäeval pärast vastase elimineerimist, mis on minimaalselt 50€!

OlyBeti esindusmängijad:

  • Raigo "hotcocaEST" Aasmaa
  • Carmen-Elina "C2mmy" Vist
  • Dmitrijs "OlybetPPL" Melešs 

Beat the Pro turniir on leitav "Tournaments" > "Special". Algpunktid 3000, tasemete pikkus 10 minutit. Algus 20:00, hiline registreerimine on avatud kuni 21:00.

Kvalifitseeru turniirile tasuta läbi freerolli

Beat the Pro turniiri päeval algusega 18:30 toimub tasuta pokkeriturniir (freeroll), mille esikolmik pääseb Beat the Pro turniirile tasuta! Leia turniir "Tournaments" > "Freeroll"NB! Freerolli algstäkk on 500 punkti. NB! Üks reigitud rahalaua jaotus 24 tundi enne turniiri algust annab algstäkile lisaks 100 punkti, 25 või enam jaotust aga 850 lisapunkti!

Lisaks on võimalus turniirile kvalifitseeruda soodsalt läbi 1.1 € satelliitturniiri, mis algab kell 19:00. Satelliitturniiril on kolm piletit garanteeritud!

Edu mängus!