Boonuste reeglid

Kasiino boonuste reeglid ja tingimused:

 1. Ühel kliendil saab OlyBet'i kontol olla korraga üks aktiivne kasiino boonus.
 2. Boonuse tulemusena saadud võitude väljamaksmiseks tuleb boonuse summa läbi mängida 35-kordselt juhul, kui ei ole öeldud teisiti.
 3. Kõigis Blackjack tüüpi mängudes tuleb boonuse summa läbi mängida 1000-kordselt juhul, kui ei ole öeldud teisiti.
 4. Boonusraha läbimängimiseks on aega 30 päeva juhul, kui ei ole öeldud teisiti.
 5. Boonused ei laiene ühelegi ruleti ja videopokkeri mängule ning duubeldamisele.
 6. Boonused on personaalsed ja kehtivad ainult konkreetsele kliendile juhul, kui ei ole öeldud teisiti.
 7. Mistahes boonus kehtib kliendi kontole, leibkonna personaalarvutile, IP-aadressile, sealhulgas mitme isiku poolt kasutatava personaalarvutiga kohtadele (näiteks raamatukogu ja internetikiosk) ainult üks kord.
 8. Juhul kui on soov teha väljamakse või tühistada boonus enne panustamisnõuete täitmist, siis annulleeritakse kogu OlyBet’i poolt lisatud boonusraha ning kõik boonusrahaga mängimise perioodil saadud võidud.
 9. Minimaalse sissemakse summa boonuse saamiseks on 10€ juhul, kui ei ole öeldud teisiti.
 10. Aktiivse sissemakse boonuse ajal võib mängida ainult panustega kuni 20% lisatud boonuse summast, kuid ühe panuse suurus ei tohi ületada 5€ kui ei ole öeldud teisiti. Vastane olukord on OlyBet’il õigus lugeda boonuse kuritarvitamiseks ning võidud tühistada.
 11. Välise automaatmängimise tarkvara kasutamine on keelatud ning võib viia kõigi boonuste ning nende boonustega seotud võitude tühistamiseni.
 12. OlyBet jätab endale õiguse tühistada või nõuda tagasi kõik antud boonused ja boonusega saadud võidud ning blokeerida mängija konto juhul kui leitakse, et klient on manipuleerinud või kuritarvitanud boonuse mistahes omadusi.
 13. OlyBet jätab endale õiguse tühistada boonused ja võidud, mis on saadud reeglite vastase käitumise teel.
 14. Kui inglise- ja venekeelsetes tingimustes, mis kehtivad mistahes boonusele, on arusaamatusi või vasturääkivusi eestikeelsete tingimustele, siis kehtivad eestikeelsed tingimused.
 15. OlyBet jätab endale õiguse ühepoolselt iga boonuse kestvust vajadusel pikendada või lühendada, iga boonust täiendada, tühistada, tagasi nõuda või selle täitmisest keelduda. Boonusega seotud muudatused kajastatakse boonusega seotud kampaania tekstis veebilehel. Mängija vastutuseks on uuendustega kursis olemine.
 16. Mistahes boonust kasutades nõustub mängija OlyBet’i reeglite ja tingimustega.

 

Spordiennustuse boonuste reeglid:

 1. Pakkumine kehtib ainult spordialadele, liigadele ja mängudele mis on välja toodud konkreetse pakkumise lehel, emailis või OlyBet’i sotsiaalmeedia kanalites.
 2. Pakkumised kehtivad vaid kasutajatele, kes on konto registreerinud enne pakkumises osalemist.
 3. Pakkumised kehtivad vaid kasutajatele, kes on registreerunud pakkumisele enne pakkumises toodud nõuete täitmist.
 4. OlyBet jätab endale õiguse tühistada pakkumine mis tahes ajal.
 5. Pakkumisest saadud spordiennustuse raha on ühekordne ja lisatakse kliendi OlyBet kontole automaatselt.
 6. Pakkumisest saadud spordiennustuse raha on pärisraha ja vaba panka kandmiseks, kui on täidetud pakkumises toodud nõuded, näiteks teha X summas panuseid, miinimum koefitsiendiga 1,60.
 7. OlyBet jätab endale õiguse eemaldada pakkumisest saadud boonus kliendi kontolt juhul, kui klient on rikkunud OlyBet’i poolt kehtestatud reegleid.
 8. Juhul, kui pakkumise reeglite tõlgetes esineb vasturääkivusi või erinevusi, siis kehtivad eestikeelsed reeglid.
 9. OlyBet jätab endale õiguse pikendada, lõpetada või muuta pakkumist igal ajal. Kampaania muudatustest antakse teada kampaania lehel.
 10. Üks klient saab korraga osaleda ühes pakkumises.
 11. Pakkumises osalev klient annab OlyBet’ile õiguse kasutada kliendi eesnime, perekonnanime esimest tähte ja kasutajanime kampaania lehel ja kampaaniaga seotud turundustegevustes.
 12. Pakkumises osalev klient nõustub OlyBet’i üldiste reeglite ja tingimustega.