EKSKLUSIIVSED NHL DIILID

Eksklusiivsed NHL-i pakkumised

OlyBet alustab ametlikult partnerlust NHL-iga, et Sind kõige eksklusiivsema ja esmaklassilisema hokipanustamise kogemusega ümbritseda.

OLEMASOLEV KLIENT
UUS FÄNN

UUELE KLIENDILE

Palju lisasid ja boonuseid ootavad Sind ees kohe, kui Sa OlyBetis mängukonto avad.

LOO KONTO JA ALUSTA

PARIMAD NHL KOEFID

Parimad koefitsiendid NHL playoffide favoriitidele! Iga kord, kui Sa OlyBetis võidad, saad rohkem, kui kuskil mujal. Me pakume parimaid koefitsiente kõikide mängude favoriidile igapäevaselt. Kiire. Selge. Nonparell. Võida iga kord rohkem koos OlyBetiga!

Panusta nüüd

NHL FREEBETID

FreeBet – Sinu pilet riskivabade võitudeni! Aktiveeri spetsiaalne NHL-i pakkumine igapäevaselt ja panusta NHL playoffi mängudele, et väärtuslikke FreeBet’e teenida.

Teeni nüüd FreeBet

NHL KINGID

Võida ametlikku NHL merch’i! Iga FreeBet, mille Sa meie NHL playoffide kampaania jooksul teenid, aitab Sind omakorda kolme ametliku, Sinu eelistatud NHL-i komplekti loosi suunas (iga komplekti väärtuseks on 300€)!

Varustus selga

NHL OLYBOOSTID

Igapäevased OlyBoostid suurendatud võitudeks! Olybetis toob iga päev midagi erilist, et lõbu vallandada ja oma võidud veelgi rohkem kõrgustesse lennutada. Kontrolli regulaarselt OlyBooste, et enim oodatud NHL-i mängudeks personaalseid ennustusi leida.

Vaata OlyBooste

NHL COMBO KING

Mitmikpanuse BOOST – mida rohkem valikuid, seda parem! Meie Combo King kampaania teeb kahtlemata Sinu NHL mitmikpanuste võidud eriti väljapaistvateks! Kombineeri oma lemmikud NHL playoff mängud (lisa ka teiste liigade või spordialade mänge, kui soovid) ja suurenda oma võite kuni tohutu 25% võrra!

Muutu NHL COMBO KUNINGAKS

NHL MITMIKPANUS

Mitmikpanuse kindlustus – me katame Sinu seljatagust! Oled Sa kunagi mõne 5+ valikuga mitmikpanuse kaotanud nii, et ainult 1 valik jäi võidust puudu? Meie NHL mitmikpanuse kindlustus lööb selle kurbuse kohe minema. Saa kaotanud panuse eest raha tagasi ja ühtlasi uus võimalus kõik oma ennustused täppi panna!

Ole kartmatu
Tingimused