Meist

OlyBet, endise nimega Olympic-Online, asutati 2010. aasta alguses, oleme pühendunud meeldivate ja turvaliste hasartmänguteenuste pakkumisele oma klientidele. Olgu mänguks videoslot, spordiennustus või online pokker– kõik meie tarkvara kaudu tehtud sissemaksed on kaitstud ja meie mängud on ausad.

Me hindame väga kõrgelt oma klientide poolehoidu ja pingutame usalduslike suhete loomise nimel igaühega neist. Me tagame kiire ning isikliku vastuse kõigile küsimustele nädalaringselt – selle eest kannab hoolt meie spetsiaalselt koolitatud klienditeeninduspersonal.

OlyBet toob oma klientidele parima online meelelahutuse maailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium.

Oleme veendunud selles, et naudite OlyBet’is spordiennustuse, kasiinomängude ja pokkeri seltsis veedetud aega, ning et meie püüdluseks on kogu tööstusharu kõrgeimate standardite kehtestamine, tahaksime teada teie arvamust. Olete alati teretulnud oma kogemusi ja ideid meiega e-posti teel jagama.

OlyBet’i omanikuks ning operaatoriks on OB Holding 1 OÜ.

Kui teil on küsimusi, võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega, saates e-kiri aadressil [email protected]