• Kõik olemasolevad ja uued pokkerisõbrad. Nüüdsest on teil rohkem kui eales varem põhjust liituda GG võrgustikus asuva uue OlyBeti pokkerimaailmaga. Alusta OlyBeti konto loomisega. Lae vajalik tarkvara ning seejärel ootab Sind esmakordsel sisselogimisel kõik allolev:

  * Kohe pärast OlyBeti pokkeriklienti sisselogimist ja aliase valimist ootab Sind 2000 dollari suurune boonus, mille aktiveerimiseks ja järkjärguliseks vabastamiseks klõpsa pokkeritarkvaras “My Bonus”  ja seejärel “Welcome Bonus”, peale mida tee klõps valikul “Opt-in”. Juhul, kui mängid pärisraha mänge, siis toimub boonuse vabastamine automaatselt ja raha kantakse Sinu pokkerikontole.

  Boonus on võimalik vabastada 90 päeva jooksul pärast esmast boonuse aktiveerimist. Iga 25 dollari makstud rake kohta vabastatakse 5 dollarit boonusraha, mis on koheselt ja ilma piiranguteta kasutatav. Oma boonuse staatuse jälgimiseks klõpsa pokkeritarkvaras valikul “My Bonus” ning seejärel alamlehel “Welcome Bonus”.

  LAE POKKERITARKVARA ALLA

 • Naudi mesinädalaid koos OlyBetiga

  Armastus esimesest silmapilgust – see pole pelgalt müüt. Alustades mängimist OlyBetis, saad juba esimesel päeval võimaluse täita missioone ja teenida väärt auhindu.

  Mesinädalate teekond

  Mesinädalatega saad alustada logides sisse OlyBeti pokkeriklienti ja vajutades “Start Honeymoon” nupule. Pärast seda antakse Sulle 30 päeva jooksul iga päev ülesandeks täita üks mission, mille täitmise tulemuste põhjal selguvad Sinu lõplikud auhinnad.

  NB! Mesinädalatega on võimalik liituda ainult esimese seitsme (7) päeva jooksul pärast Sinu esimest sisselogimist pokkerisse ehk pärast aliase valimist. Kui Sa ei aktiveeri kampaaniat 7 päeva jooksul manuaalselt, siis pakkumine aegub.

  Täidetud missioonid

  Auhinnad*

  3

  4x Spin & Gold 0.25$ pilet

  5

  $2.5 raha

  7

  5x Spin & Gold 1$ pilet

  15

  T$12.50

  20

  $20 raha

  25

  T$110

  30

  $150 raha

  *Kampaaniast saadud turniiripiletid kehtivad nädal aega.
  *T$ - turniirile sisseostuks kasutatav raha.

  Näidismissioonid:

  • Hold’em – näita oma taskukaarte pärast panga võitmist
  • Omaha – mängi 50 jaotust
   
 • Valides oma mängupakkujaks OlyBeti, pakume Sulle tänutäheks $100 väärtuses turniiripiletite kingitust, et saaksid tuule tiibadesse endale sobivates mängudes.

  Kuidas oma kingitust kätte saada?

  See on lihtne - mängi meie All-in or Fold (AoF) laudades kindel arv jaotuseid ja teenid turniiripiletid oma kontole.

  • Mängi 10 jaotust AoF laudades ja me anname sulle $2.10 Bounty Hunter turniiripileti
  • Mängi 100 jaotust AoF laudades ja me anname sulle $10.50 Bounty Hunter turniiripileti
  • Võites esimest korda AoF Jackpoti, anname me sulle $88 Daily Main Event turniiripileti

  *Bounty Hunter turniirid on meie ühed populaarseimad turniiriformaadid, mille puhul saad lisaauhindu vastaste turniirilt elimineerimise eest.

Tingimused