Järjekorras teine 2018. aasta MPN Poker Tour festival leiab aset Bratislavas 5. - 8. aprillil. Festivali peasündmusena leiab aset 150 000€ garanteeritud auhinnafondiga põhiturniir, mille osalustasu maksab 550€!

Turniirile on võimalik kvalifitseeruda läbi OlyBeti pokkeritoas toimuvate kvalifikatsioonide, mille algavad alates €1. Võid võita vaid €550 põhiturniiri pileti võit 1500€ täispaketi, mis sisaldab:

  • Piletit €550 sisseostuga põhiturniirile (€150,000 Guaranteed)
  • Piletit €150 kõrvalturniirile (Side Event)*
  • Majutust koos hommikusöögiga neljaks ööks** Bratislavas Crowne Plazas, Teile ja külalisele 
  • Mängijatele mõeldud tervituspidu, kus Teil on võimalus tutvuda teiste mängijate ja MPN meeskonnaga
  • €300 reisikulude katteks

*Kui soovite, siis võite Side Event pileti üle kanda külalisele. Kui Te ei kanna oma Side Eventi piletit üle, aga Teil pole võimalik Side Eventi mängida, sest osalete veel Main Eventil, siis makstakse Teile Side Eventi buy-in Teie MPN kontole tagasi. Muudel juhtudel ei kuulu Side Eventi pilet ümber vahetamisele ega tagasi maksmisele.

** Check-in toimub 5. aprillil ja check-out 9. aprilli hommikul

Paketi võitnud mängijatel on võimalus valida, mis päeval nad soovivad põhiturniiril alustada: Päev 1A 5. aprillil või Päev 1B 6. aprillil.

Pakette saab ka osta kasutades kas raha või lojaalsuspunkte. Kui olete end turniirile sisse ostnud otse läbi pokkeritarkvara, siis palun võtke ühendust info@mpnpokertour.com ning edastage informatsioon pärast registreerimist.

Vaata ka meie Flush Royale kampaaniat, kus võidad kuningliku mastireaga MPNPT 1500€ paketi!

Rohkem infot: mpnpokertour.com