KVALIFITSEERU MPN POKER TOUR GRAND FINAALI

Ühine meiega ja teiste mängijatega ajaloo viimasel MPN Poker Tour (MPNPT) festivalil, mis leiab aset Madridi südalinna asuvas Gran Casino Colón’is 6-9 veebruaril 2020. See finaal jääb igavesti meelde, tule ja naudi parimat live pokkerit! 

Võida soodsalt põhiturniiri pääse väärtusega €550 või MPNPT Madrid pakett kahele väärtusega €1,500 OlyBeti pokkeritoas, kes on festivali üks peasponsoritest ja kelle kaudu kvalifitseerujad saavad suurepärase pokkerireisi osaliseks! Sul on võimalik kvalifitseeruda läbi online-satelliitturniirede alates €1.50.

Paketifiaalid toimuvad: kolmapäeviti rebuy-turniir sisseostuga €75, pühapäeviti - freezout-turniirid sisseostuga €200 ja lisaks sellele neljapäeviti ja pühapäeviti toimuvad finaalkvalifikatsioonid vaid põhiturniiri piletile.

OlyBet pokkeritoa satelliitturniiride struktuur

Online-pakett kahele väärtusega €1,500 sisaldab:
  • €550 turniiripilet Grand Finale põhiturniirile
  • €55 turniiripilet kõrvalturniirile
  • 4 ööd majutust 5-tärnilises Melia Madrid Princesa hotellis Sulle ja Sinu kaaslasele hommikusöökidega.  Sisse— ja väljaregistreerimine vastavalt 6. ja 10. veebruaril 2020.
  • €125 reisikulude katmiseks (rahad kantakse üle Sinu OlyBeti kontole pärast paketi võidu teavituse emaili teel kinnitamist.
  • VIP mägija lisahüved ja tegevused (kättesaadav ainult nendele mängijatele, kes on kvalifitseerunud läbi OlyBeti).
  • OlyBeti mängijate last longest võistlus, mille auhinnaks on pääse Kings of Tallinn 2020 main evendile.
  • Mängijate peod

Kui Sa võidad rohkem kui ühe paketi või põhiturniiri pääsme, siis iga järgmist saab kas kasutada vajadusel re-entry tegemiseks või kellegile teisele üle anda. Kasutamata jäänud re-entry´d tagastatakse rahas. Iga järgmise võidetud paketi saab/tuleb edasi anda/müüa teisele OlyBeti mängijale.