UEFA MEISTRITE LIIGA KÕRGENDATUD KOEF - AINULT UUELE KLIENDILE!
UEFA4 EE

 • 1

  HÄMMASTAV ALGUS UUELE KLIENDILE!

  Oleme korraga võimendanud nelja UEFA Meistrite Liiga mängu koefe, et saaksid meie spordiennustuses korraliku alguse! Tervituspakkumise saamiseks vali üks meeskondadest võitjaks ja panusta kuni 5€. 
 • 2

  LOO KONTO + SISSEMAKSE

  Uue kliendina loo konto vajutades allolevale nupule. Pärast edukat registreerumist tee oma kontole sissemakse läbi pangalingi või krediitkaardiga.

 • 3

  PANUSTA MEISTRITE LIIGALE!

  Pakkumises osalemiseks tuleb valida üks kaheksast tiimist oma mängu võitjaks (viiki ei saa ennustada) 23.02 või 24.02 toimuvast UEFA Meistrite Liiga mängust meie tavaliste koefitsientide (1X2) valikust.

  Pakkumine kehtib samuti olemasolevatele OlyBet'i klientidele, kes ei ole varem meie spordiennustuses panustanud.

Tingimused:

Kes saab osaleda?
Kõik uued ja ka olemasolevad OlyBeti kliendid, kes ei ole teinud ühtegi matšieelset (pre-match) ega live ennustust meie spordiennustuse keskkonnas.

Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?
Pakkumine algab 21.02 kell 17:00 ja lõpeb 24.02 kell 21:50. Kõik ajad on UTC+2 ajatsoonis.


Mängija peab tegema oma esimese panuse vabalt valitud meeskonna võidule OlyBeti spordikeskkonnas, tavaliste koefitsientide valikust "Matši tulemus" (1X2) mänguformaadile UEFA Champions League 23.02 või 24.02.2021 mängupäeva valikus.
Tõstetud koefitsientide arvestusse läheb ainult üks (kõige esimene) enne mängu algust tehtud spordipanus, aga konkreetse mängu ja meeskonna saad ise nende nelja vastasseisu hulgast valida:

23.02 kell 22:00 - Atletico Madrid vs Chelsea
23.02 kell 22:00 - Lazio vs Bayern Munich
24.02 kell 22:00 - Atalanta vs Real Madrid
24.02 kell 22:00 - Borussia Mönchengladbach vs Manchester City


Panust tehes kuvatakse esialgu vaid tavakoefitsiendid. Kõrgendatud koefitsientide eest saadav võidusumma kantakse hiljem eraldi boonusrahas mängukontole.

Mida ma võita saan?
Pakkumises osalev lubatud maksimumpanus on 5€. Kõikide üle 5€ suuruste panuste (5,01€ ja suuremad) võidud makstakse välja ainult tavakoefitsiendite järgi. Näiteks: 5€ võiduka panuse korral Chelsea võidule on võiduks 15 x 5€ = 75€. Pärast mängu lõppemist kantakse automaatselt mängija kontole võidud tavakoefitsientide järgi ja neil puudub läbimängukohustus.

Täiendav võidusumma kantakse mängija mängukontole boonusrahana 26.02 tööpäeva jooksul ning sellele kehtib 3 x läbimängukohustus 1.6 miinimumkoefitsiendi nõudega ning tuleb läbi mängida 14 päeva jooksul alates boonusraha mängukontole laekumist. Ainult esimene panus turul võetakse arvesse läbimängimisekohustuse täitmisel. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.
Võidud tavakoefitsientide järgi + täiendav võidusumma boonusrahana = 75€.

Kuna lisavõit kõrgendatud koefitsientide eest lisatakse boonusrahas millele kehtib ka läbimängukohustus, siis ei ole võimalik seda juba mõne teise aktiveeritud spordikampaania korral mängukontole lisada. Palun veendu, et Sul ei oleks kõrgendatud koefitsientide eest saadud lisavõidu laekumise ajal juba aktiivset spordikampaaniat kontol.

Millal ma oma auhinna saan?
Võiduka panuse puhul kantakse boonusraha Sinu mängukontole viimase mängu lõpule järgneval tööpäeval ehk 26.02. Seejärel saad oma boonusraha läbimängimisel alati "Minu kampaaniate" alt silma peal hoida.

Muu igav, aga vajalik info:

 • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
 • Mängija võib pakkumist kasutada ainult ühe korra. Pakkumises osalevad ainult prematch üksikpanused.
 • OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata ja muuta või tühistada kampaania igal ajal.
 • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
 • OlyBetil on õigus tühistada kõik boonust kuritarvitavad panused.
 • Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.
 • Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!