Kvalifitseeru Tallinn Summer Showdown pokkerifestivalile

Selle suve kuumim pokkerifestival Tallinn Summer Showdown 2017 leiab aset Olympic Park Casinos ja Hilton Tallinn Park hotellis 23.-28. juulil. Läbi OlyBeti pokkeritoa võid jõuda festivali turniiridele soodsalt või lausa tasuta!

Teisipäevast pühapäevani vältava pokkerinädala kavas on üle 30 turniiri, neist tähtsaim 1100 € osalustasuga põhiturniir ja kalleim 2150 € Highroller. No Limit Hold'em põhiturniir algab neljapäeval, 25. juulil ja mängitakse 30 000 algpunkti ning 60 minutit mängutasemetega. Avapäeval mängitakse 7 taset, hiline registreerimine ja re-entry võimalus kehtib kuni teise päeva esimese taseme lõpuni. Põhiturniiri finaal toimub 28. juulil ning seda on võimalus jälgida ka kodudes telelaua vahendusel.

Lisaks leiab kavast veel mitmeid No Limit Hold'em, Omaha ja ka teisi omalaadseid turniire nagu Open Face Chinese Pineapple, 5 Card Pot limit Omaha Hi/Lo jv. Eraldi on veel kavas Naiste turniir, kuhu oodatakse üle 50 naismängija üle Euroopa. Tutvu kavaga Tallinn Summer Showdown veebilehel või leia lisainfo Olympic Poker Club turniiride kavast.

Festivali turniiridirektori Teresa Nousiaineni sõnul on Tallinn erinevate pokkerifestivalidega väga populaarne sihtriik soomlaste seas. "Ka see kord on oodata sadu mängijaid Skandinaaviast - peamiselt Soomest, kes tulevad festivali turniiridele, kuid paljud ka vaid meeleolukate ning action-rohkete Tallinna rahalaudade (cashgame) pärast," ütles Nousiainen. 

Festivali raames toimub parima võistkonna selgitamine

Festivali raames toimub ka võistkondlik võistlus - selles osalemiseks pane kokku neljaliikmeline tiim, registreeri see ürituse veebilehel hiljemalt 26. juulil kell 13:00. Tiimid koguvad punkte iga kord, kui mõni liige turniiridel auhinnarahadesse jõuab. Täpsemad reeglid leiad siit.

Kvalifitseeru turniiridele soodsalt või lausa tasuta läbi OlyBeti pokkeritoa

OlyBet pakub kuni festivali alguseni online kvalifikatsioone soodsamalt või lausa tasuta turniiridele jõudmiseks. Alustades mängimist freerollidest ja jõudes 110 € sisseostuga supersatelliidile võid pääseda festivali turniiridele tasuta. Kvalifikatsioonid leiavad aset iga päev, põhiturniiri super-satelliit toimub pühapäeviti.PS! Satelliidilt võidetud turniiripileteid on võimalik vahetada avaldades selleks soovi e-maili [email protected] teel. Näiteks kolm 110 € võidetud kõrvalturniiri piletit saab vahetada festivali 330 € kõrvaturniiri pileti vastu jne. NB! Võidetud pileteid ei saa rahaks vahetada, ega anda teistele mängijatele (v.a. juhul kui mängijal on sama pilet juba olemas ja seda festivali raames enam kasutada ei saa).

NB! Festivali turniiridele registreerimine läbi OlyBeti lõppeb 4 tundi enne vastava turniiri algust või kuni maksimaalsete kohtade täitumuseni.

Näeme Tallinnas!