NETIPOKKERI EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Head pokkerisõbrad!

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad arvult XII online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) toimuvad OlyBeti pokkeritoas 7.-11. novembrini 2019. Kaheksa turniiri, kaheksa meistrit! Põhiturniiri auhinnafondis on garanteeritud 15 000 eurot!

OPEM 2019 kava OlyBeti pokkeritoas


PS! Kõik turniirid on Freezeout formaadis, hiline registreerimine kestab 30 minutit (v.a. Heads Up turniiri millel puudub hilise registreerimise võimalus). Osaledes turniiril oled teadlik ja osalemisega andnud ka nõusoleku, et ETPF ja OlyBet võivad kasutada mängija täisnime ja võimalusel fotot kokkuvõtete tegemisel ning seda meedias avalikustada.

Kõik tiitlivõitjad saavad 2020. aasta Eesti Pokkeri Meistrivõistluste (EMV) lõpetamise auhinnagalal diplomi koos meistrisõrmusega.

Võida meistrivõistluste pilet soodsalt või suisa tasuta

OPEM kvalifikatsioonid toimuvad alates 11. oktoobrist kuni OPEM alguseni ja on leitavad turniiride otsingureale trükkides "OPEM". Kvalifikatsioonid toimuvad iga päev algusega:

  • kl 18 toimub OPEM Freebuy - tasuta turniiri, kus on võimalik võita 3.3€ kvalifikatsiooni pilet
  • kl 20 on võimalus läbi OPEM - Daily Satellite võita 33€ pilet, mida saab kasutada OPEM turniiri sisseostuks või kvalifitseeruda OPEM Põhiturniirile või OPEM High Roller turniirile
  • kl 21 toimub OPEM põhiturniiri pileti kvalifikatsioon
  • kl 22 kvalifikatsioon OPEM High Roller turniirile
Rohkem infot meie pokkeri tarkvaras.

Kui sul on võidetud OlyBet Events 110€ turniiripilet ja soovid seda kasutada OPEM 2019 põhiturniiri sisseostuks, siis avalda selleks soovi kirjutades meie klienditoele: [email protected] 

Soovime edu turniiridel!