Grupid

Sport OlyBet asus Baltimaade uue korvpalliliiga nimesponsoriks

OlyBet asus Baltimaade uue korvpalliliiga nimesponsoriks

Postitatud 04. oktoober 2018

Regiooni juhtiva spordiennustusportaalina asus OlyBet nimesponsorina toetama vastloodud Baltimaade suurimat korvpalliliigat, mille nimeks sai OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga.

Loe edasi»

Sport OlyBet spordibaaris otseülekanne mängust Paide Linnameeskond - FCI Tallinn

OlyBet spordibaaris otseülekanne mängust Paide Linnameeskond - FCI Tallinn

Postitatud 05. mai 2017

Homme kell 12:45 ootame teid OlyBet Idakeskuse spordibaari (Punane 14A) vaatama kohtumist Paide Linnameeskond – FCI Tallinn. Teid ootavad tervitusjoogid ja suupisted ning samuti loositakse välja ka auhinnad.

Loe edasi»

Sport Eesti jalgpallimeister FCI Tallinn on uueks hooajaks valmis

Eesti jalgpallimeister FCI Tallinn on uueks hooajaks valmis

Postitatud 21. veebruar 2017

Eesti valitsev jalgpallimeister FCI Tallinn esitles uuenenud koosseisu ning rääkis ettevalmistustest märtsis algavaks uueks jalgpallihooajaks – spordiennustuste järgi on klubil kõik võimalused korrata eelmise aasta edu.

Loe edasi»

Sport OlyBet'i

OlyBet'i "oma poiss" Miko Niinemäe Rally Estonial!

Postitatud 22. juuli 2016

Läinud nädalavahetusel osales Miko auto24 Rally Estonial, kus oli stardis 13 Euroopa kiireimat noorvõistlejat nende seas kogu ERC Junior sarja paremik. Miko oli enne võistlust teinud palju kodutööd, et olla parimas vormis aasta suurimaks autospordisündmuseks ja vähemalt ise tundis ta ennast päris enesekindlalt.

Loe edasi»

Sport NBA playoffid vol. 1 - show algas!

NBA playoffid vol. 1 - show algas!

Postitatud 18. aprill 2016

Esmalt, autori siirad vabandused, et parimad (ei vabanda Delfi ega Õhtulehe trükiartiklite ees, kuid vähemalt üritasite!) emakeelsed NBA eelvaated hilinesid esmaspäevani.

Loe edasi»

Sport OlyBeti spordiennustuses turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste finaallaua koefitsiendid

OlyBeti spordiennustuses turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste finaallaua koefitsiendid

Postitatud 15. aprill 2016

Möödunud nädalavahetusel alanud Eesti turniiripokkeri meistrivõistluste 300-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniiri kaks esimest mängupäeva selekteerisid 243 alustaja hulgast üheksa parimat, kes kogunevad taas laua taha 16. aprill kell 13:00.

Loe edasi»

Sport Euroliiga playoffid on alanud!

Euroliiga playoffid on alanud!

Postitatud 15. aprill 2016

Kui Michael Jordanil oli karjääri lõpuks 6 sõrmust, siis nüüd oleks ehk õige aeg küsida, kas Euroliiga kõige ikoonilisemal peatreeneril on karjääri lõpuks 6 erinevat klubi, kellega sõrmuseid võidetud?

Loe edasi»

Sport OlyBet

OlyBet "Super Boonus" - kuni 100% boonust kuni 10 000€

Postitatud 16. märts 2016

Meil on heameel tutvustada kõikidele oma jalka, kossu, hoki ja tennise sõpradele uut mitmikpanuse "Super Boonust" mis on mõeldud kõikidele hardcore panustajatele. "Super Boonus" ei ole mitte tavaline boonus, vaid nagu nimi ise juba ütleb on see SUPER boonus.

Loe edasi»

Sport Ülivõimas

Ülivõimas "The King Of Kings" turniir

Postitatud 04. märts 2016

Märtsi alguses algab OlyBet'is võimas spordiennustuse turniir - "The King Of Kings". Kui varem on "King Of The Hill" stiilis turniire korraldatud kolmele spordialale eraldi (jalgpall, korvpall, jäähoki), siis seekord osalevad kõik spordialad korraga.

Loe edasi»

Sport 13-HIT & 5000€ OlyBet spordibaarist!

13-HIT & 5000€ OlyBet spordibaarist!

Postitatud 10. veebruar 2016

Üks ennustuspileti temaatiline uudis ka siia - OlyBet spordibaaris "hittis" üks ennustaja tõsiselt võimsa "jackpoti", kui pani täppi kõik 13 ennustust oma piletil, mis tõi talle 5000€ sularaha.

Loe edasi»