KVALIFITSEERU BATTLE OF MALTALE

MPN Poker Tour (MPNPT) ühendab taas jõud Battle of Maltaga (BOM), et pakkuda unustamatut võimalust mängida miljon eurot garanteeritud auhinnafondiga BOM põhiturniiril ja külastada ilusat Malta saart 15 – 22 oktoober.

Kvalifitseeru OlyBeti pokkeritoas (Battle of Malta Plaatinum Sponsor) alates vaid ühe euro eest. Paketi võitjad saavad 555€ põhiturniiri pileti ja 150€ sisseostuga MPNPT Battle kõrvalturniir pileti ning majutuse kahele viieks ööks.

Kui sa kvalifitseerud läbi OlyBeti, siis on Sul „mulli garantii" ja võimalus osa võtta eri võistlusest, mis on saadaval ainult OlyBeti mängijatele. Sa osaled ka BOM Plaatinum partnerite "last longer" võistlusel, kus jagamisele läheb 3x 1900€ MPNPT paketti!

OlyBeti kaudu kvalifitseerunud mängijad saavad (peavad) läbi hüpata MPNPT infolauast, kus mängija saab võtta piletid ilma järjekorras seismata. MPNPT sõbralik meeskond aitab sind kõigega, millega sa abi võid vajada. Samuti on OlyBeti mängijatele mõeldud MPNPT VIP lõõgastusruum!

Battle of Malta 2019 satelliidid OlyBeti pokkeritoas
battle of malta

Kolmapäevased €75 rebuy ja pühapäevased €200 freezeout turniirid annavad võimaluse võita pakett kergemini kui kunagi varem. Kui soovid aga ainult põhiturniiri piletit, siis on Sinule mõeldud neljapäevased ja pühapäevased kvalifikatsioonid.

MPN Poker Tour pakette on võimalik võita kui ka osta. Iga paketi väärtus on €1900 ja sisaldab:

 • Pilet €1,000,000 garanteeritud Battle of Malta €555 põhiturniirile (stardipäev valitav alates 17.10)
 • Pilet €150 „MPNPT Battle“ kõrvalturniirile, mis toimub esmaspäeval 21.oktoober.
 • Jäta vahele kõik järjekorrad – eksklusiivne MPNPT infolaud.
 • 5 ööd koos hommikusöökidega 5* InterContinental Hotel Malta hotellis Sulle ja Sinu kaaslasele. Check-in 17. oktoober.
 • Mängijatele mõeldud tutvumispidu 17.oktoober, kus saab tutvuda teiste mängijate ja MPNPT meeskonnaga.
 • MPNPT VIP ala Battle of Malta peol – tasuta baariga.
 • Sissepääsu kõikidele Battle of Malta pidudele.
 • MPNPT VIP lõõgastus ala, mis on avatud 17-21 oktoober.
 • "Last Longest" võistlus 3x 1500€ MPN Poker Tour paketile Battle of Malta Plaatinum Partneri kaudu kvalifitseerunud mängijatele (OlyBeti mängijad kaasa arvatud).
 • „Last Longest“ auhind ainult OlyBeti kaudu kvalifitseerunud mängijale (paketi ja põhiturniiri pileti võitjatele või ostjatele) – võitja saab OlyBet Kings of Tallinn 2020 põhiturniiri pileti. Et sellest võistlusest osa saada peab mängija kandma OlyBeti „patchi“ rinnakleebist, mille saab koha peal OlyBeti pokkerimänedžeri käest.
 • "Bubble Boy garantii" ainult OlyBeti kaudu kvalifitseerunud mängijatele ehk kui OlyBeti kaudu kvalifitseerunud mängija peaks jääma "mullipoisiks", siis saab ta lohutuseks OlyBet Kings of Tallinn 2020 põhiturniiri pileti väärtusega 1100€.
 • 145€ taskuraha (raha kantakse Sinu OlyBeti kontole kohe kui oled kinnitanud info emaili teel). Palun veendu, et sinu OlyBeti konto all on kasutusel kehtiv email.

*€1900 paketi ja €555 põhiturniiri pileti saad osta ka kohe OlyBeti pokkeritoas.
** Kui sa võidad rohkem kui ühe pileti, siis saad sa kasutada seda re-entry piletina või kanda selle üle teisele mängijale (enne online registeerimise lõppu). Samuti saab iga järgmist võidetud paketti kasutada tulevase MPNPT paketina 2020 aastal jooksul.

Battle of Maltast
Esimene Battle of Malta toimus 2012 auhinnafondiga €150,000 ja mängijaid oli 347. Läbi aastate on pea turniir kasvanud üheks Euroopa suurimaks pokkeri turniiriks. Battle of Malta valiti 2015 Euroopa parimaks „väikese buy-in“ turniiriks. 

Battle of Malta purustas eelmine aasta rekordeid ja meelitas kohale 3816 mängijat ja luues €1,850,760 suuruse auhinnafondi. Turniiri võitis prantslane Julien Stopoli, kes teenis finaallauas sõlmitud kokkuleppega €168,500. „Parim“ OlyBeti kaudu kvalifitseerunud mängija Mantas Urbonas saavutas neljanda koha ja teenis €121,500 + OlyBet „last longest“ auhinna.

Rohkem infot leiad mpnpokertour.com ja battleofmalta.com veebilehtedelt või liitu Facebooki grupiga "Eestlased Battle of Maltal".

Kvalifitseeru nüüd ja näeme Maltal!